شنبه ٣٠ تير ١٤٠٣
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
اخبار > بیشترین سهم اعتباری خلخال به حوزه راهداری اختصاص یافت


  چاپ        ارسال به دوست

بیشترین سهم اعتباری خلخال به حوزه راهداری اختصاص یافت

فریدون بابایی  در جلسه شورای ترافیک خلخال افزود: خلخال با مشکل جدی فرسوده بودن ناوگان راهداری و کمبود ماشین‌آلات برفروبی و بازگشایی راه‌ها مواجه است.

فرماندار خلخال گفت: بیشترین سهم اعتبارات استانی امسال این شهرستان به حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای تخصیص یافته ولی انتظارات مردم منطقه از این حوزه تحقق نیافته است.

او اظهارکرد: بیشتر مصوبات شورای ترافیک امسال این شهرستان از سوی شهرداری خلخال و دستگاه‌های اجرایی عضو آن تحقق یافته ولی بیشتر مصوبات مربوط به اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای عملیاتی و اجرایی نشده است.

وی گفت: حفظ راه و ارتقای سطح ایمنی آن از وظایف اصلی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بوده و در صورت وقوع حوادث رانندگی ناشی از پایین بودن سطح ایمنی راه این مهم از سوی کارشناسان پلیس راه استان در اعلام مقصر حادثه در نظر گرفته می‌شود.

فرماندار خلخال بیان کرد: در حالی که در مقابل تخصیص ۲۵ درصد از اعتبارات استانی به هرکدام از دستگاه‌های اجرایی شهرستان ادارات کل باید نسبت به تامین ۷۵ درصد از اعتبار موردنیاز منطقه از محل اعتبارات ملی اقدام کنند، ولی عملا این کار از سوی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان صورت نگرفته است.

او با تقدیر از فرمانده پلیس راه اردبیل - سرچم و ماموران تحت امر در همکاری خوب با شورای ترافیک خلخال و همچنین حضور مستمر در راه‌های ارتباطی و بیان مشکلات حوزه راه این منطقه افزود: پخش خبر مربوط به عدم حضور ماموران پلیس راه در مسیر ارتباطی خلخال - اسالم از سوی صدا و سیمای مرکز اردبیل در جریان بارش برف سنگین اوایل آذرماه امسال و در حالی که این مسیر به علت بارش برف سنگین از ۲ سمت خلخال و گیلان مسدود اعلام شده بود، درست بنظر نمی‌رسد.

رئیس شورای ترافیک خلخال با بیان اینکه ارتقای ایمنی راه‌های منطقه از دغدغه‌های فرمانده پلیس راه اردبیل - سرچم بوده و مدام در جلسات شورای ترافیک این موضوع مورد بحث و بررسی قرار گرفته است، اظهارکرد: با تلاش پلیس راه اردبیل ضمن کاهش آمار حوادث رانندگی در راه‌های ارتباطی این شهرستان بسیاری از نقاط حادثه‌خیز راه‌ها شناسایی و نسبت به حذف آنها از طریق این شورا اقدام و این امر موجب افزایش سطح رضایت عمومی از نحوه خدمات پلیس راه استان در راه‌های ارتباطی شده است.


٠٧:٤٣ - چهارشنبه ١ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ٣٦٥٨٧    /    تعداد نمایش : ٦٧٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مسیب پاساپور

بخشدار شاهرود

لینک

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد
تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٣٠ تير ١٤٠٣