شنبه ٣٠ تير ١٤٠٣
سال ۱۴۰۲؛ سال «مهار تورم و رشد تولید»
اخبار > ساماندهی و بازسازی گلزارهای شهدا


  چاپ        ارسال به دوست

ساماندهی و بازسازی گلزارهای شهدا

فریدون بابایی در جلسه شورای مشورتی ایثارگران خلخال افزود: ساماندهی و بازسازی گلزارهای شهدا در بخش شاهرود پایان یافته و ساماندهی گلزار شهدا در روستاهای بخش مرکزی و همچنین بخش خورش‌رستم خلخال نیازمند بازسازی و ساماندهی است که این کار توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

رییس شورای مشورتی ایثارگران خلخال همچنین اظهارداشت: اعتبارات موردنیاز برای ساماندهی یادمان شهدای گمنام در شهرهای مختلف این شهرستان تامین و در اختیار دفتر حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گذاشته شد و عملیات اجرایی یادمان‌های شهدای گمنام بخش‌های شاهرود و خورش‌رستم پایان یافت.

بابایی گفت: تمام توان خود را بر ساماندهی حسینیه شهدا و یادمان شهدای گمنام خلخال متمرکز کرده و علاوه بر تخصیص اعتبار در سال گذشته ، امسال نیز اعتبار موردنیاز از محل اعتبارات استانی برای اجرای این پروژه منظور شد.

او با اشاره به مشکل تامین اعتبارات اجرای پروژه‌های عمرانی و فرهنگی با توجه به محدودیت اعتبارات افزود: در حالی که کمتر از یک سال از زمان بهره‌برداری از یادمان شهدای گمنام شاهرود خلخال نگذشته ، بخش‌هایی از این پروژه بدلیل پایین بودن کیفیت کار در حال تخریب است و دستگاه متولی مجری پروژه باید جوابگوی این بی‌توجهی باشد.

فرماندار خلخال با تاکید بر اینکه همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان وظایف خود را باید بدرستی انجام داده و فرمانداری نیز به عنوان دستگاه نظارتی بر عملکرد دستگاه‌های اجرایی نظارت خواهد داشت، اظهارداشت: انتظار از بنیاد شهید و امور ایثارگران خلخال اجرای مصوبات شورای مشورتی ایثارگران به نحو احسن و ارائه گزارش عملکرد به فرمانداری است.

وی با بیان اینکه خانواده‌های شهدا چشم و چراغ مردم بوده و مسوولان اجرایی نباید حتی لحظه‌ای از وضعیت زندگی خانواده معظم شهدا غافل شوند، خواستار هماهنگی دستگاه‌های اجرایی با بنیاد شهید و امور ایثارگران در برگزاری برنامه‌های دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران شد.

وی افزود: برغم محدودیت ناشی از کرونا یادواره‌های شهدا و برنامه‌های محدود دیدار با خانواده معظم شهدا با رعایت پروتکل‌های بهداشتی اجرا شد.


١٢:٢٩ - جمعه ١١ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ٣٥٦٤١    /    تعداد نمایش : ٧١٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مسیب پاساپور

بخشدار شاهرود

لینک

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد
تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ٣٠ تير ١٤٠٣