دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨
اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
اخبار > خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بسیار محکم بین مردم و مسئولان


  چاپ        ارسال به دوست

خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بسیار محکم بین مردم و مسئولان

فریدون بابایی روز پنجشنبه در آئین گرامیداشت روز خبرنگار و تجلیل از خبرنگاران خلخال افزود: نتیجه پوشش و انعکاس اخبار و رویدادهای مربوط به اجرای طرح‌های عمرانی منطقه همراه با نقد سازنده از کمی و کاستی تشکیلات اداری شهرستان از سوی خبرنگاران زمینه رشد و توسعه همه جانبه منطقه را فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه انتقاد سازنده حق مردم و اصحاب رسانه است و همه مسئولان باید انتقادهای سازنده و دور از تخریب را با آغوش باز بپذیرند، اظهار داشت: در بسیاری از موارد انتقاد همراه با ارائه راهکار از سوی خبرنگاران منجر به نتیجه شده و بسیاری از مشکلات جامعه را که گاهی مسئولان از ان بی خبر بوده‌اند، را از پیش پای مردم برداشته است.

وی از خبرنگاران به عنوان پل ارتباطی بسیار محکم بین مردم و مسئولان یاد کرد و افزود: همکاری اصحاب رسانه در ایجاد این پل ارتباطی می‌تواند راه حل بسیاری از مشکلاتی شود که مردم وقت طرح رو در روی آن با مسئولان اجرایی را ندارند.

فرماندار خلخال گفت: بر خلاف گذشته فضای مجازی در این شهرستان از آرامش نسبی برخوردار شده و گردانندگان این فضا به سمت عقلانیت در حال حرکت هستند.

بابایی با انتقاد از نوع و نحوه نگاه برخی از مدیران اجرایی استان به این شهرستان بیان کرد: ادعای مدیران اجرایی در تفویض اختیار به مدیران شهرستانی برای تسریع در کار مراجعان ادارات با عمل آنها منافات دارد.

او همچنین افزود: در حالی که قانون برای همه مناطق کشور یک نوع تعریف شده ولی در عمل همین قانون بصورت‌های مختلف توسط مدیران اجرایی استان تعبیر و یا اجرا و غالبا با نگاه منفی به قانون می‌شود.

وی با بیان اینکه برخی از مدیران اجرایی ریسک‌پذیر نیستند، افزود: نتیجه محدود کردن مسئولان توسط مرکز استان در بسیاری از موارد منجر به طولانی شدن زمان اجرای طرح‌های عمرانی و یا افزایش زمان انتظار مراجعان به ادارات بدلیل کسب تکلیف از مرکز استان می‌شود.

فرماندار خلخال گفت: تنها نتیجه جواب منفی مطلق به سرمایه‌گذاران راغب به سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف این شهرستان از سوی برخی از مدیران اجرایی استان موجب انصراف سرمایه‌گذار از سرمایه‌گذاری در این منطقه خواهد شد.


١٤:٣٣ - پنج شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١٨١٣    /    تعداد نمایش : ٣٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨