شنبه ٠٣ فروردين ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > آمادگی مسئولان دستگاه های اجرایی برای استقبال شایسته از میهمانان و گردشگران نوروزی


  چاپ        ارسال به دوست

آمادگی مسئولان دستگاه های اجرایی برای استقبال شایسته از میهمانان و گردشگران نوروزی

فریدون بابایی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری افزود: در سال آینده با تکمیل چند پروژه بزرگ عمرانی و اقتصادی شاهد تحولی بزرگ در عرصه اقتصادی ، اجتماعی و گردشگری منطقه خواهیم شد.
وی از تکمیل و بهره برداری از راه خلخال به ماسوله در اوایل تابستان سال آینده خبر داد و گفت: با افتتاح این پروژه و سرازیر شدن بخش عمده ای از گردشگران داخلی و خارجی شهر توریستی ماسوله در استان گیلان به مناطق گردشگری خلخال زمینه برای توسعه صنعت گردشگری فراهم و این جاده به عنوان دروازه ورودی گردشگران به استان اردبیل مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
او اظهار داشت: با تکمیل و بهره برداری از طرح ها و پروژه های گردشگری سرمایه گذاری شده از سوی بخش خصوصی در سال آینده نیز صنعت گردشگری منطقه دچار تحولی بزرگ شده و در کنار افزایش زمان ماندگاری گردشگران بواسطه افزایش ظرفیت اقامتگاه های رسمی زمینه برای حضور بی شمار گردشگران داخلی و خارجی برای استفاده از امکانات جدید ایجاد شده از جمله پل معلق ازناو و تله سیژ اندبیل فراهم می شود.
وی با تاکید بر آمادگی مسئولان دستگاه های اجرایی برای استقبال شایسته از میهمانان و گردشگران نوروزی شهرستان افزود: یکی از شاخص های ارزیابی عملکرد مدیران اجرایی در طول سال نحوه آمادگی در تعطیلات نوروز و انجام وظایف محوله از سوی ستاد خدمات سفر است.
بابایی گفت: انتظار از مسئولان و کارکنان ادارات در سال جدید رفع نواقص و تقویت نقاط قوت همراه با مدیریت شایسته است.


٢٠:٥٢ - چهارشنبه ٢٢ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٥٦٩    /    تعداد نمایش : ٤٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری شهرستان خلخال می باشد.