چهارشنبه ٠٤ ارديبهشت ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > کاهش آسیب های اجتماعی


  چاپ        ارسال به دوست

کاهش آسیب های اجتماعی

فریدون بابایی روز پنجشنبه مورخ 97/11/17 در همایش پیشگیری از آسیب های اجتماعی افزود: با تلاش های صورت گرفته از سوی کارگروه های پیشگیری ، مقابله و کاهش آسیب های اجتماعی میزان طلاق در این شهرستان در سال جاری 6.6 درصد در مقایسه با زمان مشابه سال قبل کاهش و آمار ازدواج نیز پنج درصد افزایش یافته است.
وی از فعالیت بیش از 80 کارگروه علمی ،اجتماعی ، فرهنگی و ورزشی برای کاهش آسیب های اجتماعی در این شهرستان خبر داد و گفت: نتیجه عملکرد این کارگروه ها منجر به قرار گرفتن نام خلخال در لیست شهرستان های برتر استان اردبیل از لحاظ اجرای کیفی برنامه ها و کاهش آسیب های اجتماعی شد.
او اظهار داشت: در کنار ایجاد زیرساخت های مورد نیاز در بحث سخت افزاری از جمله اجرای طرح های توسعه ای آب ، برق ، گاز رسانی و عمران شهری و روستایی ، بیش از هر زمان دیگر نیازمند ایجاد زیرساخت های فرهنگی برای حفظ هویت ملی و مذهبی و پیشگیری از نفوذ فرهنگ بیگانه هستیم.

در این مراسم از 15 نفر از بانوان کارآفرین در بخش های علمی ، پژوهشی ، ورزشی ، اجتماعی ، فرهنگی ، صنایع دستی ، تولیدی ، خانواده موفق و تلاشگران عرصه مقابله با آسیب های اجتماعی خلخال تجلیل شد.


١٣:١٥ - چهارشنبه ١٧ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ٢٩٢٤٧    /    تعداد نمایش : ٤٢


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری شهرستان خلخال می باشد.