شنبه ٠٣ فروردين ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > جلسه ستاد آرد و.نان شهرستان خلخال برگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه ستاد آرد و.نان شهرستان خلخال برگزار شد.

احمدقنبری معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان خلخال گفت:با نظارت های انجام شده مصرف جوش شیرین در نانوایی های شهرستان خلخال به صفر رسیده است.

وی با اشاره به اهمیت کیفیت نان در نانوایی های شهرستان خلخال گفت: اولویت اول ستاد آرد نان شهرستان خلخال و دستگاه های نظارتی نظارت بر کیفیت پخت نان و عرضه نان سالم به خانواده ها است

قنبری با اشاره به این موضوع که نانوایان فقط با عنوان کسب و کار و شغل به نانوایی نگاه نکنند و با وجدان کاری وتوجه به سفره معیشتی مردم سعی نمایند نان سالم را به سفره خانواده ها تحویل دهند.

احمد قنبری با اشاره به اینکه طبق مصوبه ستاد آرد و نان استفاده از آرد معمولی برای پخت سنگک ممنوع بوده گفت: آرد لازم برای پخت سنگک به واحد های سنگک فروشی عرضه خواهد شد و هیچ بهانه ای از سوی واحد های پخت سنگک مورد قبول نبوده ودر صورت مشاهده پخت با آرد عادی واحد نانوایی پلمپ خواهد شد.

 

معاون فرماندار خلخال بر نظارت بیشتر از سوی ارگان های ذیربط در حوزه آرد و نان تاکیدوگفت: آموزش یکی از مهم ترین مباحث در پخت باکیفیت نان است و اداره فنی و حرفه ای و دانشکده علوم پزشکی موظف بر نظارت بر امر بهداشت وآموزش واحد های نانوایی می باشند.

 


٢٠:٣٤ - شنبه ١٣ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٥١٣    /    تعداد نمایش : ١٣٠


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری شهرستان خلخال می باشد.