شنبه ٣١ فروردين ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > حضور فرماندار خلخال و نماینده مردم خلخال و کوثر در مراسم مولود خوانی اهالی روستای شمس آباد


  چاپ        ارسال به دوست

حضور فرماندار خلخال و نماینده مردم خلخال و کوثر در مراسم مولود خوانی اهالی روستای شمس آباد

جشن مولود خوانی همه ساله با شرکت اهالی ساکن در روستای شمس آباد و مقیم در سایر نقاط کشور و مسئولین مدعو در مسجد روستا برگزار می گردد . امسال هم به همت اهالی برگزار شد ،در این مراسم علاوه بر مولودخوانی سنتی،یکی از ریش سفیدان مسائل و مشکلات روستا را مطرح کردند، در ادامه آقای دکتر خالقی در ارتباط با مشکلات مطرح شده و پیگیریهای انجام گرفته سخنانی ایراد کردند.

 آقای بابایی فرماندار خلخال  نیز ضمن تشکر از بانیان این مراسم ،برگزاری چنین مراسماتی را برای تقویت انسجام اهل تشیع و تسنن و همدلی و یکپارچگی آنان بسیار ضروری دانستند و افزودند:رابطه مثال زدنی تشیع و تسنن در بخش خورستم می تواند در کشور الگو قرار گیرد .

آقای بابایی با اشاره به قابلیتهای موجود در بخش خورش رستم گفتند:در صورت استفاده بهینه از این منابع می توان این بخش را به سمت توسعه همه جانبه پیش برد.به این خاطر جمع حاضر را برای شناخت بیشتر توانمندیهای این منطقه و سرمایه گذاری در آن فراخواند. ایشان در سخنان خود از شروع گاز رسانی به روستاهای شمس آباد ،کجل،قوسجین و کاوان  در تابستان امسال خبر داد و گفت:بعضی ازمشکلات مطروحه ناشی از سهل انگاری مسئولین ذیربط بوده وباید در سریعترین زمان ممکن پیگیری و رفع گردد.

فرماندار خلخال کمبود آب در روستاها را جدی دانست و اظهار داشت :برای تامین آب مطمئن چند مجتمع آبرسانی در سطح شهرستان در دست مطالعه است که آب شرب این روستا نیز شامل آن می باشد . در ادامه مراسم از مردم و مهمان با صرف نهار پذیرایی و با خانواده شهید کسروی دیدار و مزارشهدا غبار روبی گردید.


٠٠:١٢ - پنج شنبه ١٤ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٢٢٠    /    تعداد نمایش : ١٠٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری شهرستان خلخال می باشد.