شنبه ٢٩ دی ١٣٩٧
اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
اخبار > حضور فرماندار خلخال و نماینده مردم خلخال و کوثر در مراسم مولود خوانی اهالی روستای شمس آباد


  چاپ        ارسال به دوست

حضور فرماندار خلخال و نماینده مردم خلخال و کوثر در مراسم مولود خوانی اهالی روستای شمس آباد

جشن مولود خوانی همه ساله با شرکت اهالی ساکن در روستای شمس آباد و مقیم در سایر نقاط کشور و مسئولین مدعو در مسجد روستا برگزار می گردد . امسال هم به همت اهالی برگزار شد ،در این مراسم علاوه بر مولودخوانی سنتی،یکی از ریش سفیدان مسائل و مشکلات روستا را مطرح کردند، در ادامه آقای دکتر خالقی در ارتباط با مشکلات مطرح شده و پیگیریهای انجام گرفته سخنانی ایراد کردند.

 آقای بابایی فرماندار خلخال  نیز ضمن تشکر از بانیان این مراسم ،برگزاری چنین مراسماتی را برای تقویت انسجام اهل تشیع و تسنن و همدلی و یکپارچگی آنان بسیار ضروری دانستند و افزودند:رابطه مثال زدنی تشیع و تسنن در بخش خورستم می تواند در کشور الگو قرار گیرد .

آقای بابایی با اشاره به قابلیتهای موجود در بخش خورش رستم گفتند:در صورت استفاده بهینه از این منابع می توان این بخش را به سمت توسعه همه جانبه پیش برد.به این خاطر جمع حاضر را برای شناخت بیشتر توانمندیهای این منطقه و سرمایه گذاری در آن فراخواند. ایشان در سخنان خود از شروع گاز رسانی به روستاهای شمس آباد ،کجل،قوسجین و کاوان  در تابستان امسال خبر داد و گفت:بعضی ازمشکلات مطروحه ناشی از سهل انگاری مسئولین ذیربط بوده وباید در سریعترین زمان ممکن پیگیری و رفع گردد.

فرماندار خلخال کمبود آب در روستاها را جدی دانست و اظهار داشت :برای تامین آب مطمئن چند مجتمع آبرسانی در سطح شهرستان در دست مطالعه است که آب شرب این روستا نیز شامل آن می باشد . در ادامه مراسم از مردم و مهمان با صرف نهار پذیرایی و با خانواده شهید کسروی دیدار و مزارشهدا غبار روبی گردید.


٠٠:١٢ - پنج شنبه ١٤ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٢٢٠    /    تعداد نمایش : ٨١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری خلخال می باشد.