شنبه ٢٩ دی ١٣٩٧
اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
اخبار > مدیران ناتوان در اجرای سیاست های دولت کنار گذاشته می شوند


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل :

مدیران ناتوان در اجرای سیاست های دولت کنار گذاشته می شوند

اکبر بهنام جو در نشست با فرمانداران و مدیران ستادی استانداری اردبیل افزود: مردم از نمایندگان دولت در استان انتظار ویژه دارند و باید فرمانداران به عنوان محور اصلی بر عملکرد ادارات در اجرای سیاست های دولت نظارت ویژه داشته باشند.
وی بیان کرد: مردم هر گونه نارسایی و ضعف در فعالیت ها را در وهله اول از چشم استاندار و فرمانداران و نیز از چشم مدیران اجرایی می بینند بنابراین مسئولیت ما در خدمت رسانی به مردم بسیار سنگین است.
او افزود:ظرفیت استان اردبیل در راستای جذب سرمایه گذار بسیار بالاست و با همکاری تمام دستگاه ها، تلاش می شود که وعده ایجاد 20هزار فرصت شغلی در استان محقق شود. 
بهنام جو شرایط موجود در استان اردبیل را امتیاز استثنایی برای سرمایه گذاران برشمرد و افزود: این استان در نوار مرزی قرار دارد و حمایت ویژه دولت از سرمایه گذاران، اعطای تسهیلات ارزان قیمت، واگذاری زمین با شرایط ویژه و صدور مجوز در کوتاهترین زمان، تشویقی برای حضور سرمایه گذاران است.
استاندار اردبیل راه اندازی پنجره واحد در استانداری را یادآور شد و افزود:هزینه تولید تمام شده در استان ارزان است وتمام دستگاه های اجرایی مرتبط ، فرمانداران و مدیران ستادی باید زمینه حضور سرمایه گذاران بومی و غیربومی را در استان تسهیل کنند.
یهنام جوبا اشاره به اینکه برش یک ساله شهرستانی اشتغال در اختیار فرمانداران قرار می گیرد گفت: سهم هر شهرستان از ایجاد اشتغال با توجه به ظرفیت های موجود مشخص شده و هیچ سرمایه گذاری نباید معطل پیچ و خم های اداری شود.
وی تاکید کرد:هیچ کلنگی نباید در شهرستان ها برای شروع طرح جدید به زمین زده شود و سرمایه گذار به محض اخذ مجوز می بایست عملیات اجرایی طرح را در دستور کار قرار داده و وارد عملیات اجرایی شود.
رییس کار گروه اشتغال استان اردبیل گفت:همه ما آبروی خود را برای ایجاد اشتغال سالانه 20هزار شغل در استان گذاشته ایم و با راه اندازی سامانه اشتغال معلوم می شود که چه کسی در کجا مشغول کار شده و در پایان سال نیز کتاب اشتغال با درج اسامی چاپ خواهد شد.
بر اساس آمار 65 هزار بیکار در استان اردبیل وجود دارد و دولت دوازدهم در تلاش است تا با ایجاد سالانه بیش از 20 هزار شغل نسبت به رفع بیکاری در استان اقدام کند.


١٣:٢١ - سه شنبه ٢١ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٥٧١    /    تعداد نمایش : ١٣٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری خلخال می باشد.