شنبه ٢٩ دی ١٣٩٧
اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
اخبار > سد های معیشتی در خلخال تعیین تکلیف می شود


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار خلخال

سد های معیشتی در خلخال تعیین تکلیف می شود

فریدون بابایی امشب در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار ازناو در خصوص بازدید از سد نساز، گلخانه های گل رزهلندی در سطح شهرستان و سدهای معیشتی خلخال گفت: سدهای معیشتی شهرستان خلخال با سرعت تعیین تکلیف می شود.

وی افزود: در سال های گذشته روستائیان به دلیل اینکه 15 درصد آورده روستائیان را نتوانسته اند پرداخت کنند و از 85 درصد سرمایه گذاری دولت در آبیاری پایاب برخودار شوند قرار شد اهالی 5 درصد جمع آوری شده را به صندوق واریز تا با انجام مناقصه و انتخاب پیمانکار  این طرح اجرایی شود.

فرماندار خلخال گفت: در بعضی از سدها که انتظار اجرا می شود مطالعات انجام نشده و ما جهاد کشاورزی استان خواستیم تا مطالعات با قطعیت تعیین تکلیف شود تا روند سرمایه گذاری یا عدم سرمایه گذاری برای ساخت این سد ها معلوم گردد.

وی افزود: قرار است در هر بخش یک سد معیشتی در سریعترین زمان اجرایی شود و سرمایه گذاری در سد ها بدون مطالعه  به خاطر انداختن سرمایه گذاری است.

فرماندار خلخال گفت: سد ورگوان با اعتبارات پیش بینی شده سال 1397 به پایان خواهد رسید.

فرماندار خلخال همچنین در خصوص بازدید از گلخانه های گل رز هلندی خلخال نیز فعالیت این گلخانه ها را مثبت و در مسیر اشتغالزایی عنوان نمود.

فرماندار خلخال در خصوص بازدید از محل ساخت سیلو در سه راهی روستای پروچ بخش مرکزی خلخال گفت: محل ساخت این سیلو قرار است در کمیته هفت نفره جهاد کشاورزی استان مورد بررسی قرا رگیرد و در صورت نهایی شده بزرگترین  سیلوی ذخیره گندم جنوب استان با ظرفیت 30 هزار تن نهایی و ساخته خواهد شد.

فرماندار خلخال در بازدید از واحد پرورش کاکتوس هیروساکولنت خلخال نیز این واحد را یکی از واحد های فعال در حوزه اشتغالزایی و تولید انواع کاکتوس های  تزئینی عنوان نمود و گفت: در زمینه اشتغالزایی با توجه به باز شدن بستر فروش و بازاریابی گل رز هلندی از سرمایه گذاری در این حوزه حمایت خواهد شد.

فرماندارخلخال از قول مساعد مدیر کل جهاد کشاورزی استان اردبیل از سرمایه گذاری در زمینه تولید گل و اشتغال گلخانه ای یاد کرد.


١٠:٣٤ - شنبه ١٨ فروردين ١٣٩٧    /    شماره : ٢٦٥٤٤    /    تعداد نمایش : ١٧٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری خلخال می باشد.