شنبه ٢٩ دی ١٣٩٧
اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
اخبار > ملاک ارزیابی مدیران و اختصاص اعتبار در کمیته برنامه ریزی عملکرد مسئول اداره است


  چاپ        ارسال به دوست

فرماندار خلخال در شورای اداری مطرح کرد

ملاک ارزیابی مدیران و اختصاص اعتبار در کمیته برنامه ریزی عملکرد مسئول اداره است

فریدون بابایی در آخرین جلسه شورای اداری سال 1397 با اشاره به اینکه عملکرد مدیران یکی از ملاک های ارزیابی آنان برای فعالیت آنهاست گفت: عملکرد مسئولین ادارات رصد می شود.

فرماندار خلخال گفت: توزیع اعتبارات نیز بر اساس عملکرد بوده و هر اداره بیشترین و بهترین عملکرد را داشته باشد در توزیع اعتبارات نیز از جایگاه بهتری برخوردار خواهد بود.

فرماندار خلخال با اشاره به تخصیص بیشترین اعتبارات در حوزه جهاد کشاورزی شهرستان خلخال گفت: آنچنان رضایتی از جهاد کشاورزی نداریم و این به استان و مدیریت قبلی  بر می گردد و استان باید در حل این مشکل در کمترین زمان اقدام نماید و حوزه جهاد کشاورزی یکی از پراهمیت ترین حوزه ها در شهرستان خلخال است وانتظار می رود با ورود مدیریت جدید شاهد ساماندهی مناسب در حوزه جهاد کشاورزی باشیم.

رئیس شورای اداری شهرستان خلخال از تخصیص 80 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی  خبر داد وگفت 150 طرح در کارگروه فنی استان مصوب و باعتبار 38 میلیارد تومان به بانک های عامل شهرستان معرفی شده است.

بابایی با بیان اینکه مشکل بیکاری واشتغال خلخال باید به دست مسئولان همین شهرستان برطرف شود گفت: تا زمانی که عینک بد بینی برچشم برخی از مسئولان اجرایی بوده ونگرش منفی به سرمایه گذاران بخش خصوص در بین آنها حاکم است نمی توان به حل مشکلات منطقه امیدوار بود

فرماندار خلخال در ادامه از روکش آسفالت 20کیلومتر راه خلخال به هشجین در سال 1397، آسفالت 17 مسیر روستایی ،و انجام بیش از 70 درصد از راه گردشگری خلخال شال ماجولان ماسوله خبرداد وگفت: جاده خلخال کلور درام نیز با ورود پیمانکار جدید جهاد نصر زنجان در حال ادامه است.

فرماندار خلخال از طرح جمع آوری معتادین متجاهر در سطح شهرستان خلخال با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان خلخال خبر داد وگفت: با اجرای این طرح امسال نیز شاهد کاهش جرائم سرقت در شهرستان خلخال خواهیم بود.

فرماندار خلخال گفت: افراد جمع آوری شده علاوه بر ترک اعتیاد خود با مشاغل و حرفه هایی آشنا و زمینه اشتغال آنان نیز فراهم شد.

فرماندار خلخال یاد وخاطره سردار شهید مهدی باکری را گرامی داشت و گفت: این فرمانده شهید گمنامانه خدمات ارزشمندی را در مسئولیت های خود در شهرداری و در هشت سال دفاع مقدس انجام داد که هیچ ادعایی مادی و  دنیوی نداشت.

رئیس شورای اداری شهرستان خلخال  بر لزوم حفاظت از اموال ادارات با ایجاد ایمنی در ادارات برای اسناد و تجهیزات را یادآور و گفت: مدیران در هنگام ترک شهرستان حتما جانشین خود را معرفی و نسبت به توجیه فرد جایگزین اقدام نمایند.

وی با قدردانی از صدا و سیما و فعالیت های انجام شده گفت: طبق تفاهم نامه منعقد شده با مدیرکل صدا و سیمای مرکز اردبیل، و پیگیری های انجام شده پروژه های این سازمان در شهرستان خلخال با جدیت انجام خواهد شد.

فرماندار خلخال با اشاره به جاذبه گردشگری شهرستان خلخال در حوزه جاده خلخال به اسالم گفت: متاسفانه در حوزه گیلان شاهد مناظر نازیبا از جمله زباله در داخل جنگل و اسفالت نامناسب مسیر و نبود خط کشی هستیم که چندین بار مکاتبه با فرماندار تالش و مسئولین استانی در این خصوص انجام شده که نیازمند توجه مسئولین استان گیلان به این جاده جهت تردد سهل و ایمن مسافران نوروزی از این جاده هستیم.

 

 


١١:١٩ - يکشنبه ٢٧ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٤٣٩    /    تعداد نمایش : ١٥٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری خلخال می باشد.