چهارشنبه ٠٧ فروردين ١٣٩٨
سال نود و هشت «سال رونق تولید»
اخبار > کارکنان کمیته امداد امام (ره) با فرماندار خلخال دیدار کردند


  چاپ        ارسال به دوست

در سالروز تشکیل کمیته امداد امام ( ره)

کارکنان کمیته امداد امام (ره) با فرماندار خلخال دیدار کردند

همزمان با سالروز تشکیل کمیته امداد امام (ره) کارکنان کمیته امداد خلخال با فرمانداراین شهرستان دیدار کردند.
فریدون بابایی در این دیدار ضمن قدر دانی از خدمات کمیته امداد خلخال و تبریک سالروز تشکیل این نهاد انقلابی گفت : این نهاد از اول تاسیس به فرمان امام راحل موفق عمل کرده است.
فرماندار خلخال با اشاره به اولویت این نهاد در فقر زدایی و توجه به نیاز محرومان گفت: باید عملکرد این نهاد انقلابی به مردم در قالب گزازش عملکرد این نهاد با کمک خبرنگاران ارائه شود.

فریدون بابایی با تاکید بر لزوم حفظ کرامت انسانی و آبروی اشخاص در برخورداری از خدمات حمایتی کمیته امداد افزود: خدمات شایسته ارائه شده کمیته امداد امام به قشر آسیب پذیر تنها در بخش مالی نبوده و خدمات ارزنده ای در ارتقای سطح فرهنگی و کاهش آسیب های اجتماعی از سوی این نهاد ارائه شده است.

صفر فتح الله زاده رئیس کمیته امداد خلخال نیز در این نشست گفت: در سال جاری خیرین و مردم نیک اندیش منطقه 15 میلیارد ریال به فقرا و نیازمندان جامعه کمک کردند.
وی گفت: افزایش مشارکت های مردمی در بخش های مختلف حامیان ایتام ، افزایش قابل توجه کمک های واریزی مردم به صندوق های جمع آوری صدقات و سایر بخش ها بوده طوری که امسال خلخال مقام اول را در بحث پرداخت زکات مال در بین شهرستان های استان اردبیل به خود اختصاص داده است.
وی با بیان اینکه با اجرای طرح های خودکفایی و اشتغال ، 2درصد خانوارهای نیازمند از پوشش کمیته امداد امام خلخال خارج شده اند، اظهار کرد: یک هزار و 800 خانوار که هشت درصد جمعیت این شهرستان را تشکیل می دهند زیرپوشش این نهاد حمایتی قرار دارند.
وی به پرداخت 20 میلیارد ریال اعتبار تسهیلاتی به مجریان طرح های خودکفایی و ایجاد اشتغال زیرپوشش این کمیته در سال جاری اشاره کرد و افزود: چند جدید نیز برای دریافت 50 میلیارد ریال تسهیلات ارزان قیمت اشتغال به بانک های عامل شهرستان معرفی شدند.
وی از احداث و واگذاری 10 واحد مسکونی محرومان در سال جاری توسط کمیته امداد امام خلخال خبرداد و گفت: برای احداث این واحدها چهار میلیارد ریال هزینه شده است.


٠٨:٣١ - سه شنبه ١٥ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٣٥٢    /    تعداد نمایش : ١٠١


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری شهرستان خلخال می باشد.