جمعه ٠٤ اسفند ١٣٩٦
سال نود و شش «سال اقتصاد مقاومتی: تولید - اشتغال»
اخبار > دولت فضای آزاد سیاسی در دانشگاه ها را مهیا کرده است


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

دولت فضای آزاد سیاسی در دانشگاه ها را مهیا کرده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، مهندس اکبر بهنامجو روز یکشنبه درنشست اعضای انجمن اسلامی دانشگاه علوم پزشکی و انجمن اسلامی امید دانشگاه محقق اردبیلی با بیان اینکه نهضت بیداری ،آگاهی ، ضد استبدادی و آرمانگرایی همه دست به دست هم داد تا جنبش دانشجویی علیه استبداد زمان به جریان بیافتد گفت: دانشجویان در آن سال های پر التهاب توانستند رسالت سنگین خود در زمینه استقلال خواهی و آزادیخواهی را بخوبی انجام دهند.

استاندار اردبیل دانشجویان را قشری فعال و آرمانگرا دانست و گفت: دانشجویان می توانند علاوه بر فعالیت سیاسی ،مطالعات اجتماعی خود را توسعه داده و برای کاهش آسیب های اجتماعی پیشگام باشند .

ناصر نصیری، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل هم در این جلسه گفت: در دولت تدبیر و امید تحقق مطالبات دانشجویی مورد توجه قرارگرفته و همه تشکل ها فعالیت خوبی در زمینه های مختلف دارند هرچند دغدغه هایی هم در ارتباط با فعالیت سیاسی در بین دانشجویان وجود دارد که قابل حل است .

وی بابیان اینکه تشکل های دانشجویی می توانند با تعامل یکدیگر فعالیت آزادانه ای داشته باشند افزود: نباید محدودیتی برای فعالیت سیاسی دانشجویان ایجاد شود چرا که تمامی روسای دانشگاه ها در این مورد توجیه هستند و نباید فضای داشنگاه فضای امنیتی شود .


٢٣:٢٦ - دوشنبه ١٣ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٧٢٢    /    تعداد نمایش : ١١٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری خلخال می باشد.