شنبه ٢٨ مهر ١٣٩٧
اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
اخبار > دولت به نوسازی ناوگان فرسوده آتش نشانی خلخال کمک می کند


  چاپ        ارسال به دوست

دولت به نوسازی ناوگان فرسوده آتش نشانی خلخال کمک می کند

فریدون بابایی  در نشستی با شهردار جدید خلخال و اعضای شورای اسلامی این شهر افزود: دریافت کمک های مالی دولتی توسط شهرداری برای تجهیز ، نوسازی و تقویت ناوگان آتش نشانی تنها در صورت ارائه طرح پیشنهادی از سوی شهرداری خلخال امکان پذیر است.
وی با اشاره به محدودیت اعتبارات و کمک های مالی و اعتباری دولت به شهرداری ها گفت: شهرداری یک نهاد غیر دولتی بوده و انتظار دارد شهردار جدید خلخال همراه اعضای شورای اسلامی این شهر برای افزایش درآمد مستمر و محلی شهرداری در ارتقای سطح خدمات شهروندی ارائه شده به مردم با تمام توان تلاش کنند.
وی اظهار کرد: با وجود محدودیت های اعتباری در دولت فرمانداری خلخال برای توسعه و عمران شهری کمک های اعتباری خود به شهرداری را افزایش داده است.
او افزود: در حالی که در سال گذشته یک میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات استانی کمک شده به شهرداری خلخال جذب شد، امسال میزان جذب اعتبارات دولتی کمک شده به شهرداری به بیش از پنج میلیارد و 500 میلیون ریال افزایش یافته است.
وی گفت: دولت با هدف رفع مشکل مالی و پرداخت طلب شهرداری ها در سال جاری 27 میلیارد ریال اعتبار بصورت اوراق خزانه در اختیار شهرداری خلخال قرار داده و این در حالی است که 25 میلیارد ریال اعتبار از محل دریافت پروانه احداث برج بنیاد مسکن به اعتبارات سال جاری شهرداری این شهر کمک شده است.
بابایی نظارت بر نحوه اجرای پروژه های عمرانی شهرداری و سایر دستگاه های اجرایی خلخال را از وظایف ذاتی فرمانداری دانست و افزود: بی دقتی و عدم نظارت بر پروژه های عمرانی احتمال دوباره کاری و حیف و میل بیت المال را افزایش می دهد.
بابایی همچنین از آمادگی سرمایه گذار بخش خصوصی برای راه اندازی سایت بازیافت زباله ها در خلخال خبرداد و گفت: راه اندازی محل جدید دفن زباله های خلخال از سوی شهرداری تنها در صورت ارائه گزارش تایید زیست محیطی مکان مورد نظر از سوی دستگاه های اجرایی ذیربط امکان پذیر است.
وی همدلی ، وحدت و وفاق مسوولان دستگاه های اجرایی و صداقت در گفتار با مردم را از جمله عوامل موثر در پیشرفت و آبادانی منطقه ذکر کرد و افزود: ارائه اطلاعات نادرست به مردم از سوی هر مسوولی نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی تلقی شده و با مسوول متخلف بشدت برخورد خواهد شد.
فاطمه جوادی ، شهردار خلخال نیز در این نشست اجرای طرح شهردار محله و راه اندازی انجمن های محلی ، تکمیل پروژه های عمرانی نیمه کار از جمله پل اللرباغی ، گشایش گره کور منطقه قلعه باشی ، راه اندازی سایت جدید دفن زباله های شهر ، تجهیز و تقویت ناوگان فرسوده آتش نشانی و اجرای جشن ها و برنامه های نشاط اور در مناسبت های مختلف برای افزایش نشاط اجتماعی را از جمله برنامه های در دست اقدام در شهرداری اعلام کرد.


١٥:٢٣ - چهارشنبه ٨ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٦٨٩    /    تعداد نمایش : ١٦٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری خلخال می باشد.