سه شنبه ٠١ آبان ١٣٩٧
اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
اخبار > اولین شهردار زن خلخال و تلاش برای افزایش نشاط اجتماعی


  چاپ        ارسال به دوست

اولین شهردار زن خلخال و تلاش برای افزایش نشاط اجتماعی

فاطمه جوادی خوجین روز سه شنبه در نشستی با شهروندان خلخالی افزود: فقدان امکانات رفاهی و تفریحی مورد نیاز خانواده ها و طولانی بودن فصول سرد سال در این شهر پدیده افسردگی را در بین مردم افزایش داده است.
او گفت که برای اجرای برنامه های نشاط آور ، ارتقای نشاط اجتماعی و سرگرمی مردم به ویژه در فصول پائیز و تابستان تلاش خواهد کرد.
وی استفاده حداکثری از قابلیت ها و توانمندی های زنان ، بکارگیری نیروهای بومی در همه بخش های عمرانی و خدماتی شهرداری و زمینه سازی برای اشتغال بیکاران و ایجاد خود باوری در بین زنان کارآفرین و توانمند را از جمله اهداف و برنامه های اولویت دار در کنار ایجاد نشاط اجتماعی در بین مردم در این شهر اعلام کرد.
جوادی اظهار کرد: برای دستیابی به اهداف توسعه و عمران شهری در خلخال نیازمند همکاری مسوولان دستگاه های اجرایی بوده و انتظار دارد مسوولان اجرایی در دستیابی به اهداف کوتاه و بلند مدت و رسیدن مردم به رفاه عمومی و بهره مندی از خدمات شهری بهتر و بیشتر وی را یاری کنند.
وی گفت: اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی برای اقشار مختلف مردم بخشی از کارهای ذاتی شهرداری در کنار انجام خدمات شهری و عمرانی است که با توجه به تعطیل شدن پروژه های عمرانی به علت سرمای زود رس در خلخال می توان این بخش از وظایف شهرداری را در فصول سرد سال تقویت کرد.
رئیس شورای اسلامی شهر خلخال نیز در این نشست گفت: شهردار جدید خلخال از بین 30 گزینه به عنوان برترین گزینه برای تصدی شهرداری این شهر از سوی اعضای شورای اسلامی انتخاب شده است.
بلال نوری افزود: شورای شهر با تمام قدرت از منختب خود در دستیابی به اهداف توسعه شهری تا آخرین روز کاری در دوره پنجم شوراهای اسلامی شهر و روستا حمایت خواهد کرد.
شهرداری خلخال در سال 1311 تاسیس شده و تاکنون 45 شهردار تصدی امور شهرداری را عهده دار بوده اند.
فاطمه جوادی چهل و ششمین شهردار خلخال و اولین شهردار زن خلخال است که سکان امور شهرداری را بدست گرفته است.


١٩:١٥ - سه شنبه ٧ آذر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٦٨٢    /    تعداد نمایش : ١٣٤


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری خلخال می باشد.