سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧
اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
اخبار > بانک ها ، عامل بسیار موثر در توسعه استان هستند


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

بانک ها ، عامل بسیار موثر در توسعه استان هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، اکبر بهنامجو گفت :بانک ها عامل بسیار موثر در توسعه استان و تکمیل پروژه ها و طرح های تولیدی و اشتغال زائی هستند و باید با همکاری و تامل جدی بانک ها و دستگاه های اجرائی استان ، مشکلات و موانع توسعه استان مرتفع شود.


مهندس اکبر بهنامجو ادامه داد:بانک ها در جذب وجلب بیشتر تسهیلات اشتغال زائی و بخش تولید تلاش مضاعف نمایند و اقدامات و تلاش های خود را اطلاع رسانی و به مردم گزارش دهند تا مردم در جریان هزینه کرد و سرمایه گذاری های بانکی در زمینه های ایجاد اشتغال با پرداخت تسهیلات قرار گرفته و تعامل و ارتباطات مردمی بانک ها تقویت شود.


وی اقدام بانک های استان در به روز رسانی پرداخت وام ازدواج را ستود و گفت: بانک ها در رونق واحدهای تولیدی استان می توانند نقش بسزائی ایفا کنند و اگر موانع و محدودیت های قانونی دست وپا گیری در این زمینه دارند باید احصا و جهت پیگیری و حل آن از طریق مبادی کشوری به استانداری اعلام نمایند.


بهنامجو با بیان اینکه استان اردبیل از منابع بانکی غنی برخوردار نیست و نباید همچون استان های توسعه یافته کشور بر منابع داخلی بانک ها متکی شد، تصریح کرد: مشکلات اقتصادی استان را نمی توان با منابع مالی موجود بانک های استان مرتفع کرد و ضرورت دارد از منابع مالی کشوری نیز تزریق شود.


رئیس شورای اشتغال استان با بیان اینکه سرمایه گذاران باید مورد تکریم و توجه ویژه مدیران بانک ها قرار گیرند ، تاکید کرد: واحدهای تولیدی راکد وغیر فعال بدهکار بانک ها در اسرع وقت باید تعیین تکلیف شوند .


بهنامجو بیان کرد: بسته های سرمایه گذاری و اشتغال زائی استان که  در دست تهیه است علاوه بر ارائه به سرمایه گذاران بخش خصوصی ، بصورت تعاونی نیز قابلیت  اجرا و سرمایه گذاری دارد و از فعالان بخش تعاون استان نیز در این زمینه حمایت می کنیم.


استاندار اردبیل در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اعتبارات بخش راه سازی استان از 90 میلیارد تومان به 200 میلیارد تومان برابر قول مساعد وزیر محترم راه افزایش یافت.


مهندس بهنامجو در جلسه بررسی آخرین وضعیت مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان که با حضور نماینده نهاد ریاست جمهوری در دفتر استاندار اردبیل برگزار شد نیز گفت: پروژه راه آهن اردبیل شاه بیت تمام پروژه ها و زیرساخت توسعه استان و مطالبه عامه مردم است و ایجاد ردیف اعتباری و بودجه شفاف برای پروژه راه آهن با توجه ویژه نهاد ریاست جمهوری درخواست مردم استان است.


استاندار اردبیل گفت:تاخیر در تکمیل پروژه ها حلاوت و شیرینی آن را از بین می برد، از این رو ضروری است حداکثر تا پایان سال آینده همه پروژه های مضوب سفر ریاست جمهوری تکمیل و به بهر برداری برسد.


او افزود :تسریع در تکمیل وبهره برداری از پروژه های ورزشی استان ، آبرسانی به اردبیل نیز با اولویت ویژه مورد توجه قرار گیرد.


گفتنی است سفر دکتر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان به استان اردبیل ، 76 طرح و پروژه مصوب با اختصاص  کل اعتبار بالغ بر  321 میلیارد تومان داشت که تا کنون 279 میلیارد تومان تخصیص و برای پروژه های مربوطه  هزینه شده است.

 


٠٠:٠٣ - جمعه ١٩ آبان ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٥٥٠    /    تعداد نمایش : ١٥٣


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری خلخال می باشد.