يکشنبه ٠١ مهر ١٣٩٧
اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
اخبار > دهیاری های فعال در استان اردبیل اعتبارات ویژه می گیرند


  چاپ        ارسال به دوست

دهیاری های فعال در استان اردبیل اعتبارات ویژه می گیرند

اکبر طوبی روز چهارشنبه در نشستی با فرماندار خلخال با بیان اهمیت توسعه صنعت گردشگری در روستاهای استان افزود: دهیارانی که در این راستا قدم برداشته و برای جلب نظر سرمایه گذاران بخش خصوصی در سرمایه گذاری در بخش صنعت گردشگری روستایی قدم بردارند از اعتبارات زیرساخت توسعه گردشگری نیز بهره مند خواهند شد.
وی با اشاره به ورود سرمایه گذاران بخش خصوصی به سرمایه گذاری در تفرجگاه ازناو خلخال از بخشدار مرکزی و دهیار خوجین این شهرستان در جلب نظر سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری و توسعه صنعت گردشگری در این منطقه قدردانی کرد.
وی اظهار کرد: امسال با تخصیص 2 میلیارد و 440 میلیون ریال عملیات اجرایی پروژه های بهسازی معابر روستایی خلخال سرعت می گیرد.
او افزود: با تخصیص این اعتبار و نیز جذب مشارکت اهالی عملیات اجرایی بهسازی معابر 12 روستای خلخال از جمله روستاهای طولش ، میانرودان ، کرنق ، اسکستان ، خانقاه سادات و علی آباد از توابع بخش های مرکزی و شاهرود این شهرستان امسال تکمیل می شود.
فرماندار خلخال نیز در این جلسه گفت: برای توسعه صنعت گردشگری این شهرستان اعتبارات استانی امسال با اولویت اجرای پروژه های زیرساخت گردشگری در مناطق مختلف خلخال توزیع می شود.
فریدون بابایی افزود: برای تسریع در سرمایه گذاری بخش خصوصی در بخش گردشگری تمام سرمایه گذاران راغب به سرمایه گذاری در خلخال از حمایت های ویژه دولتی برخوردار می شوند.
وی گفت: با توسعه صنعت گردشگری روستایی در این شهرستان علاوه بر رونق اقتصادی اهالی روستاها با ایجاد اشتغال روستایی از روند مهاجرت افراد جویای کار به مناطق دیگر کشور نیز به طور قابل توجهی جلوگیری خواهد شد.
استان اردبیل با یک میلیون و 248 هزار نفر جمعیت با استان های گیلان، زنجان و آذربایجان شرقی همسایه بوده و گردشگری در کنار کشاورزی و صنعت به عنوان سه محور توسعه این خطه در نظر گرفته شده است.
بر اساس آمارهای موجود از مجموع جمعیت استان اردبیل 448 هزار و 554 نفر در یک هزار و 555 روستا سکونت دارند که از این تعداد یک هزار و 24 روستا بالای 20 خانوار هستند.
تاکنون 873 دهیاری در روستاهای بالای 20 خانوار استان راه اندازی شده که 407 هزار و 495 نفر جمعیت روستایی آن را پوشش می دهد.


٠٧:٣٢ - پنج شنبه ٢٠ مهر ١٣٩٦    /    شماره : ٢٥٣٤٨    /    تعداد نمایش : ١٨٨


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری خلخال می باشد.