پنج شنبه ٢٨ تير ١٣٩٧
اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
اخبار > در استان اردبیل40 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زائی در حال پرداخت است


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار اردبیل :

در استان اردبیل40 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زائی در حال پرداخت است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل ، اقبال عباسی که به شهرستان قلعه گنج استان کرمان سفر کرده بود در نشست مدیران بنیاد علوی گفت:این تسهیلات با مشارکت 50 درصدی دولت  و بنیاد علوی و توسط بانک سینا در حال پرداخت است و درصورت تقاضای بیش از سهم استان مبلغ ۳۵ میلیاردتومان سهم جذب نشده دیگر استان ها نیز جذب می شود.
وی که در جمع مدیران  حوزه اقتصادی استان به شهرستان قلعه گنج سفر کرده بود اظهار داشت :شهرستان خلخال هم پس از گرمی در برنامه ریزی اجرای طرح های اشتغال زایی و توان افزایی دولت با مشارکت بنیادعلوی قرار گرفته است.

در جلسه مدیران حوزه اقتصادی استان اردبیل و بنیاد علوی  در قلعه گنج ، طرح های اجرا شده در خصوص تحقق اقتصادمقاومتی و ایجاد اشتغال در این شهرستان بررسی و امکان سنجی اجرای طرح های مشابه در استان اردبیل توسط بنیاد علوی و سرمایه گذاران بخش خصوصی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

مدیران حوزه اقتصادی  استان همچنین  از طرح های اجرا شده توسط بنیاد علوی در شهر قلعه گنج از جمله  شهرک صنعتی، بیمارستان، دامداری، بسیج جوامع محلی روستای مزرعه و طرح های اشتغال زایی و تولیدی بازدید کردند.

عباسی در بازدید از طرح توان افزایی بنیاد علوی گفت: اعتماد متقابل بین مردم و بنیاد علوی سرمایه اصلی و رمز موفقیت این بنیاد در قلعه گنج است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداري اردبيل افزود : میتوان گفت قلعه گنج امروز دیگر نام ساده یک شهرستان نیست، بلکه یک پروژه و الگوی توسعه ای محسوب میشود.
 او بیان کرد : همکاری بسیار نزدیک دولت طی تفاهم نامه ای که به  امضای چند وزیر و استاندار دولت و ریاست بنیاد مستضعفان رسیده است برای رفع فقر از چهره این شهرستان موثر واقع شده است.

   اقبال عباسی هدف از سفر هیات اقتصادی (دولتی و بخش خصوصی) به این شهرستان  را آشنایی با پروژه های اجرا شده توسط بنیاد علوی در شهرستان قلعه گنج عنوان کرد وگفت: شهرستان گرمی بعنوان ششمین شهرستان محروم کشور  ، در برنامه ریزی های پروژه های بنیاد علوی  قرار است که لازم است بنیاد بر روی محرومیت زدایی آن متمرکز شود.

وی افزود: هدف از این بازدید بررسی کلی روند مطالعه و اجرای این پروژه ها بود تا بتوان از اکنون نیازسنجی و مطالعات علمی توسعه ای برای شهرستان های استان نیز انجام شود تا زمانیکه طبق برنامه زمان اجرای پروژه برای این شهرستان ها رسید، از قبل مطالعات علمی انجام شده باشد تا مستقیم وارد فاز عملیاتی بشویم.

در بازدید مدیدان اقتصادی استان اردبیل از شهرستان قلعه گنج که پیرو سفر اخیر مدیر عامل و اعضای هیات مدیره بنیادعلوی به استان اردبیل  و بنا به دستور استاندار اردبیل انجام گرفت حاجعلیزاده عضو هیات مدیره و معاون توانمندسازی بنیاد علوی ، حیدروند مدیر طرح ملی آبادانی و پیشرفت قلعه گنج و نماینده شرکت اسکان ایران و عیدی فرماندار این شهرستان حضور داشتند.

شهرستان قلعه گنج با ۸۰ هزار نفر جمعیت دارای دارای دو بخش مرکزی و چاه داد خدا در ۱۷۰ کیلومتری بندر عباس و ۴۲۰ کیومتری کرمان قرار دارد و دمای هوا در فصل تابستان در برخی مواقع به بیش از ۵۰ درجه بالای صفر می رسد.


١٢:٥٩ - شنبه ١٤ مرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٢٤٨٤٨    /    تعداد نمایش : ٢٠٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری خلخال می باشد.