دوشنبه ٠٤ تير ١٣٩٧
اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
اخبار > امسال 20 هزارمیلیارد ریال طرح اقتصادی در استان اردبیل به بهره برداری می رسد


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار اردبیل:

امسال 20 هزارمیلیارد ریال طرح اقتصادی در استان اردبیل به بهره برداری می رسد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، دکتر مجید خدابخش روز یکشنبه در جلسه شورای اداری استان اردبیل با حضور وزیر اطلاعات افزود: این طرح ها در بخش دولتی و خصوصی به انجام رسیده و با افتتاح آنها برای تعداد قابل توجهی در استان زمینه شغلی فراهم خواهد شد.

وی بیان کرد: پارسال در راستای خارج کردن واحدهای صنعتی و تولیدی مشکل دار از رکود 2 هزار و 500 میلیون ریال تسهیلات مالی در اختیار 300 کارخانه و واحد تولیدی قرار گرفت و اکثریت آنها وارد چرخه تولید شده و به فعالیت خود رونق دادند.

استاندار اردبیل با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید در استان اردبیل گفت: تنها در بخش آب ، خاک و برق توسط 2 وزارتخانه جهاد کشاورزی و نیرو در سه سال گذشته به میزان 50هزار میلیارد ریال در این استان سرمایه گذاری شده است.

وی بیان کرد: با اجرای طرح های مختلف در این استان از جمله تبدیل 60 هزار هکتار از زمین های کشاورزی دیم به آبی امکان ایجاد 60 هزار فرصت شغلی جدید در استان فراهم می شود.

استاندار اردبیل تاکید کرد که این مهم با سرمایه گذاری بخش خصوصی و دولتی در زمینه ایجاد شرکت های کشت و صنعت ، صنایع بسته بندی ، صنایع تبدیلی و صادرات محصولات به بازار بزرگ روسیه و همسایه های شمالی ایران تحقق یافتنی است.

دکتر خدابخش بیان کرد: در راستای این هدف ، طرح موضوع اتصال استان اردبیل به شبکه ریلی جمهوری آذربایجان و ایجاد بندر خشک امروز در هیات دولت مطرح خواهد شد.

وی بیان کرد: تحقق این مهم به دستیابی استان اردبیل به بازار پایدار و کاهش هزینه های تولید کمک کرده و موجب رونق اقتصادی خواهد شد.

استاندار اردبیل با تاکید بر رفع موانع تولید در برنامه های اقتصاد مقاومتی بیان کرد: حذف برخی قوانین دست و پاگیر و نیز برخی فرصت های موقت به سرمایه گذاران موجب گشایش های خوبی در بخش تولید در سال گذشته شد و اگر هریک از دستگاههای تاثیر گذار یک بند از قوانین دست و پاگیر در مسیر تولید را برای حذف پیشنهاد دهند برای عملی کردن آن تلاش خواهد شد.

دکتر خدابخش همچنین با اشاره به تصویب برنامه ششم توسعه بر تلاش دستگاههای اجرایی برای برنامه ریزی در این راستا تاکید کرده و بیان کرد: در زمینه راهبرد و شعار سال مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری نیز با رویکرد ایجاد فرصت های شغلی و تقویت تولید ملی باید قدم های موثری برداشته شود.

در این جلسه همچنین با قدردانی از تلاش منفردزاده مدیرکل سابق، بیرامی بعنوان مدیرکل جدید اطلاعات استان اردبیل معرفی شد


١٧:١٩ - دوشنبه ٢٨ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٢٣٩٢٩    /    تعداد نمایش : ١٥٥


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
منو اصلی
لینک

 

تمامی حقوق این سایت متعلق به فرمانداری خلخال می باشد.