شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩
اِلهی عَظُمَ الْبَلاَّءُ وَبَرِحَ الْخَفاَّءُ وَانْکَشَفَ الْغِطاَّءُ وَانْقَطَعَ الرَّجاَّءُ وَضاقَتِ الاْرْضُ وَمُنِعَتِ السَّماَّءُ واَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَاِلَیْکَ الْمُشْتَکی وَعَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّهِ وَالرَّخاَّءِ اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ اُولِی الاْمْرِ الَّذینَ فَرَضْتَ عَلَیْنا طاعَتَهُمْ وَعَرَّفْتَنا بِذلِکَ مَنْزِلَتَهُمْ فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ فَرَجاً عاجِلا قَریباً کَلَمْحِ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ یا مُحَمَّدُ یا عَلِیُّ یا عَلِیُّ یا مُحَمَّدُ اِکْفِیانی فَاِنَّکُما کافِیانِ وَانْصُرانی فَاِنَّکُما ناصِرانِ یا مَوْلانا یا صاحِبَ الزَّمانِ الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی اَدْرِکْنی السّاعَهَ السّاعَهَ السّاعَهَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَآلِهِ الطّاهِرینَ
بخشداری شاهرود


پیام تشکر فرماندار از کادر درمانی شهرستان
فرماندار خلخال در پیامی از پزشکان، پرستاران و کادر پزشکی و درمانی در مواجهه با ویروس کرونا قدردانی کرد. متن پیام مهندس بابایی به شرح زیر است؛ بسم الله الرحمن الرحیم مردم سلحشور ایران اسلامی از هر لباس و حرفه‌ای همواره منشا خیر و برکت برای هم وطنان و موجب سربلندی کشور بوده و هستند. این بار در مواجهه با بیماری جهانی و همه گیر کرونا حضور بی نظیر پزشکان، پرستاران، کادر درمانی بیمارستان‌ها و مجموعه جامعه پزشکی شهرستان جلوه‌ای دیگر از همدلی، اتحاد و وحدت را رقم زد.
 ٠٩:٤٨ - شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید فرماندار از مرکز سلامت شهر کلور
فرماندار خلخال در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا با هدف کمک به تشدید قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا (مصوب ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا ) از محل اجرای این طرح از مرکز سلامت شهر کلور همراه رئیس دانشکده علوم پزشکی شهرستان بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی قرار گرفت.
 ٠٨:٣٢ - شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تبریک فرماندار به مناسبت روز جمهور اسلامی
مهندس فریدون بابایی فرماندار شهرستان خلخال به مناسبت ۱۲ فروردین پیام تبریکی به شرح زیر صادر نمودند. بسم الله الرحمن الرحیم دوازدهمین روز از بهار هر سال یادآور حماسه پرشکوه رفراندوم ملت بزرگ ایران به منظور تاسیس نظام مستقل و آزاد "جمهوری اسلامی ایران" به رهبری امام (ره) است و روزی است که مردم با رای حدکثری خود به جمهوری اسلامی آرزوها وخواسته هایشان را تحقق بخشیدند.
 ١٤:٥١ - سه شنبه ١٢ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ممنوعیت تردد در روز 13 فروردین
فریدون بابایی اواشانق گفت:در روز 13 فروردین ماه خروج مردم از شهرها ممنوع است و در تمامی خروجی شهرها جلوی تردد تمام خودروهای بومی و غیربومی گرفته می شود.
 ٠٩:٥٣ - دوشنبه ١١ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی
استاندار اردبیل از اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی ، مسدود شدن کلیه مبادی ورودی و خروجی شهرهای استان و جلوگیری از ورود خودرو غیربومی به داخل شهرها از بامداد روز جمعه خبر داده بود.
 ٠٨:١٢ - دوشنبه ١١ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
خلخال با غربالگری ۹۷درصد رتبه برتر کشوری را کسب کرده است
اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل با بیان اینکه دانشکده علوم پزشکی خلخال با غربالگری ۹۷درصد مردم رتبه برتر کشوری را کسب کرده است گفت: دانشگاه علوم پزشکی اردبیل نیز مسوولیت کل استان را به جز شهرستان خلخال برعهده دارد و با همکاری مردم کار‌ها بخوبی پیش می‌رود.
 ٠٨:٣٧ - شنبه ٩ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک فرماندار خلخال به مناسبت اعیاد شعبانیه
فرماندار خلخال با صدور پیامی ولادت با سعادت حضرت امام حسین، حضرت ابوالفضل العباس و حضرت امام سجاد (علیهم‌السلام) و روزهای پاسدار و جانباز را تبریک گفت.
 ٢١:٣٨ - جمعه ٨ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
جلسه ویدئو کنفرانس استاندار محترم با موضوع کنترل بیماری کرونا
جلسه ویدئو کنفرانس استاندار محترم با اعضای شورای تامین شهرستان های استان و روسای دانشگاههای علوم پزشکی با موضوع کنترل بیماری کرونا برگزار شد. در این جلسه موضوع کنترل جاده‌ای در مبادی ورودی استان‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت همه شهرستان ها تردد بین جاده ای را به طور کامل کنترل کنند .
 ١٨:١٧ - پنج شنبه ٧ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام مقام معظم رهبری به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری،رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی، با اشاره به تقارن روز اول سال با سالروز شهادت حضرت موسی‌بن‌جعفر (علیه‌السلام) به پیشگاه مقدس آن حضرت سلام و درود فرستادند و با تبریک عید سعید مبعث و عید پر طراوت نوروز به همه ملت بویژه خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان، جهادگران عرصه سلامت و همه خدمتگزاران سختکوش، سال جدید را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند.
 ١٣:١٣ - جمعه ١ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک فرماندار خلخال به مناسبت فرا رسیدن سال 99
فرماندار شهرستان خلخال در پیام نوروزی خود با تبریک آغاز سال نو به مردم شریف شهرستان خلخال گفت : عید نوروز ما در خلخال بعد از همدلی و همراهی عمومی در شکست کروناست و سال 99 به خواست خدا سال پیروزی مردم ایران در برابر این بحران خواهد بود
 ٠٨:٠٤ - جمعه ١ فروردين ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
بیش از ۱۵ هزار لیتر ماده ضدعفونی کننده در خلخال توزیع شد
فریدون بابایی تاکنون بیش از ۱۵ هزار لیتر ماده ضدعفونی کننده از طریق شورای هماهنگی مدیریت بحران اردبیل در اختیار این شهرستان قرار گرفته و توزیع شده است. وی گفت: مواد ضدعفونی ارسالی از مرکز استان اردبیل در بین نانوایان،آرایشگران، ترمینال‌های مسافربری ، آژانس‌های تلفنی ،تاکسی‌رانی شهری ،دهیاری‌ها و اماکن عمومی پرتردد برای گندزدایی و مقابله با ویروس کرونا توزیع شده است.
 ٠٨:١٩ - دوشنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
خانه درمانی نمونه موفق شهرستان خلخال در مقابله با کرونا
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، اکبر بهنامجو روز جمعه در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در شهرستان گرمی اظهارکرد:همه دستگاه‌های اجرایی باید در اختیار فرمانداری‌ها با هماهنگی و محوریت مراکز بهداشتی باشند که در صورت نیاز از خدماتی تا راننده کمک حال ستاد پیشگیری باشند.
 ٠٨:٤٣ - شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیام تبریک فرماندار خلخال به مناسبت روز بزرگداشت شهدا
فریدون بابایی اواشانق فرماندار طی پیامی، 22 اسفند ماه روز بزرگداشت شهدا و سالروز تأسیس بنیاد شهید را به مردم شهیدپرور و ولایتمدار شهرستان خلخال بالاخص خانواده های معظم شهدا و خدمتگزاران این عرصه تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است
 ٠٩:٢٠ - چهارشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
راه‌های منتهی به گیلان در خلخال مسدود شد
فریدون بابایی روز دوشنبه در جلسه ستاد مدیریت بحران خلخال افزود: با هدف پیشگیری از هرگونه تردد مردم منطقه به استان همسایه گیلان و کنترل بیماری کرونا و پیشگیری از ورود این ویروس به منطقه هم‌اکنون راه‌های خلخال به اسالم ،ماسوله ،ماسال ،کلور - درام و منجیل و تمام راه‌های ارتباطی بین روستایی و فرعی این شهرستان به استان گیلان با استفاده از دپوی خاک مسدود شده و امکان تردد از خلخال به استان همسایه گیلان وجود ندارد.
 ١١:٢٧ - سه شنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
اقدامات و پیشگیری از ویروس کرونا
فریدون بابایی اواشانق فرماندار خلخال در پی شیوع ویروس کرونا در کشور و در معرض خطر قرار داشتن سلامتی شهروندان، اجرای طرح‌های پیشگیری از شیوع این ویروس در سطح شهرها و روستاها در حال حاضر به یکی از مهمترین دغدغه‌های مجموعه مدیریت شهری و روستایی تبديل شده و در این راستا ضدعفوني و گندزدايي اماكن و فضاهاي عمومي شهري و روستايي، اطلاع‌رسانی و ارتقای سطح آگاهی شهروندان و نيز ارتقای سطح تاب‌آوری شهرها و روستاها برای پیشگیری از شیوع ويروس كرونا با بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌ها، امکانات و تجهیزات شهرداریها و دهیاریها بصورت مستمر در حال انجام می باشد.
 ١١:٠٣ - سه شنبه ٢٠ اسفند ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>





سید حمدالله نقیب

بخشدار شاهرود

لینک

 

تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به استانداری استان اردبیل می باشد. تاریخ آخرین به روز رسانی:شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٩